- Hoşgeldiniz

BAŞKAN SAĞIR’DAN BİR KADINLAR GÜNÜ KLASİĞİ

BAŞKAN SAĞIR’DAN BİR KADINLAR GÜNÜ KLASİĞİ sitemize 16 Mart 2020 tarihinde eklenmiş ve 186 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

BU YILDA BAYAN ESNAFLARIN KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

8 Mart dünya kadınlar günü nedeniyle Seydikemer Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır odaya kayıtlı bayan üyelerine tek tek dolaşarak çiçek dağıttı.

Seydikemer Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır ise yaptığı açıklamada ; “Odamız kurulduğundan bu yana her yıl geleneksel hale getirmiş olduğumuz 8 Mart dünya kadınlar günü dolayısıyla bayan esnaflarımızı ziyaretimizi bu yılda gerçekleştirdik.
Odamızın bayan erkek farketmeksizin her esnafı bizim için değerlidir,ancak bayanlarımızın yükü bizlere göre daha ağır hem ailesini evini hem de işini yapmak zorundalar onun için onların yeri ayrı ve takdire şayandır. Esnaflarımızın her ortamda platformda yanlarında olmaya özen gösteriyoruz.Bu güne kadar arkadaşlarımız ile birlikte bizlere göstermiş oldukları sevgi ve teveccüh için ne kadar onlara teşekkür etsek azdır.

Önemli olan geride hoş bir sada bırakmak,arkamızdan hayırla yad edilecek eserler bırakabilmek,onlara layık olabilmek için var gücümüz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Rabbim mahçup etmesin..

8 MART Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu olsun .” dedi

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

*

İlgili Terimler :