- Hoşgeldiniz

Elektrik Çarparak Telef Olan 3 İneğin Sahibi Yardım Bekliyor

Elektrik Çarparak Telef Olan 3 İneğin Sahibi Yardım Bekliyor sitemize 08 Ocak 2020 tarihinde eklenmiş ve 154 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Elektrik Çarparak Telef Olan 3 İneğin Sahibi Yardım Bekliyor

Seydikemer’in Yaka Mahallesi’nde bir ahırda elektrik kaçağı olması nedeniyle inekleri elektrik çarptı. Ahırda bulunan 3 inekte elektrik çarpması nedeniyle telef oldular.

Edinilen bilgilere göre, Seydikemer İlçesi Yaka Mahallesi Hacılar Mevkii’nde Ömer Yalçın’a ait ahırda elektrik kaçağı meydana geldi. Ahırda bulunan gebe olduğu belirtilen 3 inek elektrik çarpması nedeniyle telef oldular. Yaklaşık değeri 40-45 bin TL arasında olan ineklerin telef olması ile ilgili olarak Aydem Elektrik İşletmesi ve Seydikemer İlçe Orman ve Tarım Müdürlüğü’ne bilgi verildi. İneklerin sahibi Ömer Yalçın ahıra gittiğinde ineklerin telef olduğunu gördüğünü belirterek “Ahırda elektrik kaçağı olduğunu ve inekleri çarptığını farkettik. Gebe olan 3 inekte ölü durumdaydı. Ondan sonra da yetkililere haber verdik. İnekler ölünce zor durumda kaldık. İnekler sayesinde geçimimizi sağlıyorduk. Yetkililerden yardımcı olmalarını bekliyoruz” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

*

İlgili Terimler :