25.10.2021 - Seydikemer Şehir Portalı & Firma Rehberi
REKLAM ALANI
Seydikemer

Ak Parti 2019’a Hedef Koydu

REKLAM ALANI

Ak Parti 2019’a Hedef Koydu

 

2016 yılının ilk istişare toplantısını Fethiye’de AK Parti Muğla Milletvekilleri Nihat Öztürk ve Hasan Özyer 3,5 yıl sonra yapılacak yerel seçimlerde Muğla Büyükşehir ve Fethiye’de belediye başkanlığı seçimlerini kazanmak için çalışmalara başladıklarını söylediler.

AK Parti Muğla Milletvekili Öztürk:

“Kimsenin adamı olmadan AK Parti’nin davası için çalışıp Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Fethiye Belediyesi’ni de kazanacağız”

AK Parti 2016 yılının ilk istişare toplantısını Fethiye’de Devlet Su İşleri’nin (DSİ) toplantı salonunda gerçekleştirdi.

Toplantıda konuşan Milletvekilleri Nihat Öztürk ve Hasan Özyer, Muğla ve Fethiye’ye yapılacak olan yatırımlarla ilgili gelen tüm projeleri hayata geçirmek için ilgili bakanlıklara ilettiklerini ve takip ettiklerini söyleyerek hedef olarak 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Muğla Büyükşehir belediyesi ve Fethiye Belediyesinde AK Parti’nin kazanması gerektiğini ifade ettiler.

AK Parti Ocak ayı istişare toplantısının divan başkanlığını il başkan yardımcısı Osman Arslan yaptı. Toplantıya Muğla Milletvekilleri Nihat Öztürk ve Hasan Özyer ile İl Başkan Vekili Ozan Balcı, İlçe Başkanı Kadir Sarıhan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Adem Aykırı ve Kadın Kolları üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

Tek Amacımız: Milletimize Hizmet Etmek

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk “Ankara’da 45 günlük süre içerisinde 1 Kasım’ın önemini bir kez daha anladık. Aldığımız her bir oy bize destek ve güç verdi. Durumun ne kadar önemli olduğunu yerinde görmüş oldum. Halk bizi CHP, MHP ve HDP’ye muhtaç etmedi. Eğer AK Parti tek başına iktidar olamasaydı hendeği savunanlar, PKK’yı mecliste haklı kılmaya çalışanlara muhtaç olacaktık. Hendeği savunanlara karşı AK Parti’nin elini güçlendirdiğiniz için teşekkür ederim” dedi.

Öztürk: “Seçim bitti ama Muğla ve Fethiye’de seçim yeni başladı. AK Parti teşkilatlarının birlik beraberlik içinde olmaya ihtiyacı var. Tek bir amacımız var: hizmet etmekte en üst noktaya ulaşmak. O yüzden bir birimize destek olup bir sonraki seçimlerde hazır olmalıyız. Bölünerek değil, toplanarak, büyüyerek hazırlanmalıyız. Çalışıyormuş gibi yapanlarla, aramıza nifak sokanlardan uzak duracağız. Kimsenin adamı olmadan AK Parti’nin davası için çalışıp Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Fethiye Belediyesi’ni de kazanacağız” dedi.

Muğla Milletvekili Hasan Özyer ise “Bu meclisin kurucu bir meclis gibi bütün reformları yapacağına inanıyorum. Seçimlerden sonra Muğla için çalışmalara başladık. Muğla’da bütün teşkilatlarla birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz. Böyle olunca sorunlar daha çabuk çözülüyor. Önümüzdeki günlerde Muğla’daki projeleri bir bir hayata geçeceğini göreceğiz” dedi.

Haber Merkezi

1_640x427 2_320x480 ak-parti_432x480

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*