26.05.2022 - Seydikemer Şehir Portalı & Firma Rehberi
REKLAM ALANI
Seydikemer

Aydem’e ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

REKLAM ALANI

Aydem’e ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

Seydikemer İlçe Kaymakamı Muammer Köken ve Belediye Başkanı Yakup Otgöz ile ilçedeki Oda Başkanları, geçtiğimiz hafta hizmete geçen AYDEM Seydikemer İşletmesine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Muammer Köken, Başkan Yakup Otgöz ve Başkan Yardımcısı Mustafa Karakuş’un yanı sıra Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven, Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır ile Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Mehmet Hadi Çakıroğlu’nun da yer aldığı ziyarette AYDEM Fethiye İşletme Müdürü Muzaffer Ekinci de yer aldı

Ziyarette konuşan AYDEM Seydikemer İşletme Müdürü Veli İkiz, bölgenin coğrafyasını ve sıkıntılarını iyi bildiğini kaydetti. İşletmelerinde fatura tahsilatının yanı sıra sözleşme devir işlemleri ile müşteri talep ve dilekçelerin kabulü gibi tüm işlemlerin yapılabildiğini dile getiren İkiz, ziyaret için teşekkür etti.

Yeni ilçe Seydikemer’e bir kurumun daha açılmış olmasından dolayı duydukları mutluluğu dile getiren Seydikemer Kaymakamı Muammer Köken ve Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “Halkımız Fethiye’ye yorulmaktan bir derece daha kurtulmuş oldu. İnşallah diğer eksik kurumlarımız da bir bir açılacak” ifadelerini kullandılar

AYDEM’in Seydikemer’e işletme açmasının halka büyük kolaylık sağlayacağını kaydeden Oda Başkanları ise, “Vatandaşların bireysel sorunların çözümü için burada şube açmak çok faydalı oldu. Lakin bireysel sıkıntılardan öte mahallelerde zaman zaman baş gösteren sorunların kolay iletilebilmesi adına işletme birimi daha da önem arz ediyor” ifadelerini kullanarak İkiz’e hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Haber Merkezi

DSC_0021_640x424 DSC_0022_640x424 DSC_0044_640x424 DSC_0052_318x480

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*