28.05.2022 - Seydikemer Şehir Portalı & Firma Rehberi
REKLAM ALANI
Seydikemer

BAŞKAN SAĞIR’DAN BAYAN ÜYELERE 8 MARTA ÖZEL HEDİYE

BAŞKAN SAĞIR’DAN BAYAN ÜYELERE 8 MARTA ÖZEL HEDİYE
REKLAM ALANI

Seydikemer Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır 8 Mart dünya kadınlar günü nedeniyle üyelerine çiçek dağıttı. Bayan üyeler Başkan Sağır’ın bu nazik davranışına teşekkür ederek; “ Başkanımızın bu nazik davranışı bizleri çok duygulandırdı. Kendisine teşekkür ediyoruz. Ne diyelim Allah onu başımızdan eksik etmesin. Başkanımız sağolsun her zaman bizleri ziyaret ederek halimizi sorar.” Dedi.

8 Mart dünya kadınlar günü nedeniyle Seydikemer Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır odaya kayıtlı bayan üyelerine tek tek dolaşarak çiçek dağıttı. Bayan üyeler Başkan Sağır’ın bu nazik davranışına teşekkür ederek; Başkanımızın bu nazik davranışı bizleri çok duygulandırdı. Kendisi     ne teşekkür ediyoruz. Ne diyelim Allah onu başımızdan eksik etmesin. Başkanımız sağolsun her zaman bizleri ziyaret ederek halimizi sorar. Bu günde günün anlam ve önemi münasebetiyle bizleri ziyaret ederek çiçek hediye ettiler. Başkanımıza bu ince düşüncelerinden dolayı teşekkür ederiz dediler.

Seydikemer Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır ise yaptığı açıklamada : “Peygamber Efendimiz ‘cennet anaların ayağı altındadır’ diyerek, diri diri toprağa gömülen kız çocuklarını omuzlarında taşıyıp Mekke sokaklarında gezerek kadınlarımızın değerini yeniden tesis etmiştir. Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘şuna kani olmak lazımdır ki, dünya üzerinde gördüğümüz her şey kadının eseridir’ sözlerinden de anlaşıldığı üzere kadınlarımız her şeyimiz, olmazsa olmazlarımızdır. Kadınlarımızın toplumsal alandaki başarıları oldukça büyüktür. Bir yerlere getirenler de, desteği verenler de, evde huzuru temin edenler de kadınlarımızdır. Bunlar için hepinize minnettarız. Bayan üyelerimizi hem ziyaret edelim hal hatırlarını soralım hem de bu vesileyle kadınlar gününü kutlayalım dedik ve onlara köklü çiçek hediye ettik. Açtıkça bizleri hatırlasınlar diyerek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*