26.05.2022 - Seydikemer Şehir Portalı & Firma Rehberi
REKLAM ALANI
Seydikemer

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği Vali Çiçek’i Ziyaret Etti

REKLAM ALANI

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği Vali Çiçek’i Ziyaret Etti

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Süleyman Şahin, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Muğla Valisi Amir Çiçek’e Teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarette yaptığı konuşmada vatanın bütünlüğü, milletin bağımsızlığı ve bayrağın dalgalanması için büyük bir fedakarlıklar yapan  şehitlerimiz ve gazilerimizin kamu hizmetlerinde önceliği olduğunu hatırlatan Vali Çiçek “’Cumhuriyetimizin kuruluşu, vatanımızın bütünlüğü ve milletimizin bağımsızlığı elbette ki şehitlerimiz ve gazilerimizin sayesinde olmuştur. O nedenle şehit ailelerimiz, gazilerimiz ve yakınları bizim için çok değerlidir. Şehitlerimiz ve gazilerimizin yaptığı fedakârlığa karşı sadece devletimizin değil vatandaşlarımızın da buna duyarlı olması lazım’ ifadelerini kullandı.

Vali Çiçek’e Şehit Yakınları ve Gaziler konusunda gösterdiği hassasiyet için teşekkür eden  Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Süleyman Şahin, şehit aileleri, gaziler ve gazi yakınlarına verdiği desteklerden dolayı Vali Çiçek’e teşekkür plaketi sundu.

Haber / Foto:Hakan Çelikdemir

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği Vali Çiçek.docx (1)_640x427 Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği Vali Çiçek.docx (2)_640x426 Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği Vali Çiçek.docx (3)_640x427

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*