28.05.2022 - Seydikemer Şehir Portalı & Firma Rehberi
REKLAM ALANI
Seydikemer

Gültekin Akça “Büyükşehir’in 2015 Karnesi Zayıf”

REKLAM ALANI

Gültekin Akça “Büyükşehir’in 2015 Karnesi Zayıf”

AK Parti Büyükşehir Belediyesi Grup Başkan Vekili Av. Gültekin Akça,  Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin 2015 yılı performansını değerlendirerek, “Muğla Büyükşehir Belediyesi 2015 yılında Muğla adına büyük projelerle adını duyurmak yerine su zammı ve mağdur edilen minibüsçü esnafı ile adını duyurdu” diye eleştiride bulundu.

AK Parti Büyükşehir Belediyesi Grup Başkan Vekili Av. Gültekin Akça,  Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin 2015 yılı performansını eleştirerek,  “Muğla Büyükşehir Belediyesi 2015 yılında Muğla adına büyük projelerle adını duyurmak yerine su zammı ve mağdur edilen minibüsçü esnafı ile adını duyurdu” diye konuştu.

Akça, yaptığı yazılı açıklamada,  Büyükşehir yasası ile birlikte Büyükşehir Belediyelerine birçok yetki verildiğine işaret ederek, “Büyükşehir Belediyesi olarak yetkilerimizi kullanarak Muğla adına çok büyük işlere imza atabilirdik.AK Parti grubu olarak mecliste Muğla’nın faydasına olacak her işe evet dedik. Bundan sonrada Muğla’mızın yararına olan projeler ve çalışmalara evet demeye devam edeceğiz. Ancak, maalesef Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin 2015 yılı meclis toplantılarının gündemi rutinin dışına çıkamadı”  diye kaydetti.

AK Parti Büyükşehir Belediyesi Grup Başkan Vekili Av. Gültekin Akça, değerlendirmelerini şöyle sürdürdü: “Temennimiz 2016 yılında Muğla Büyükşehir’in Muğla’nın gündemini sarsacak ve tüm Muğla’yı heyecanlandıracak projelere imza atmasıdır. Meclisin plan bütçe ve imar komisyonları dışındaki komisyonları yeterince çalıştırılamamıştır. Bazı Belediye Başkanları ise meclis toplantılarına maalesef yeterince katılmamıştır. Bu iki husus,katılımcı belediyecilik anlayışının Muğla Büyükşehir Belediye Meclisinde tam anlamıyla yerine getirilemediğinin göstergesidir”

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin 2015 yılında Muğla adına büyük projelerle adını duyurmak yerine su zammı ve mağdur edilen minibüsçü esnafı ile adını duyurduğunu ve gündeme geldiğini vurgulayan Akça, “ Temennim 2016 yılının katılımcı Belediyeciliğin tam anlamı ile gerçekleştiği bir yıl olması ve Muğla Büyükşehir’in büyük projeler ve çalışmalarla adını duyurmasıdır” diye konuştu.

Haber Merkezi

Gültekin Akça Büyükşehir’in 2015 Karnesi Zayıf_640x427

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*