26.05.2022 - Seydikemer Şehir Portalı & Firma Rehberi
REKLAM ALANI
Seydikemer

Kitap Ve Oyuncaklar Öğrencilere Dağıtıldı

REKLAM ALANI

Kitap Ve Oyuncaklar Öğrencilere Dağıtıldı

Fethiye Belediyesi, kullanılmayan ya da kullanıldığı halde paylaşılmak istenen oyuncak ve kitap kumbarasını geçtiğimiz yıllarda hizmete sokmuştu. “Senin olsun diye paylaşıyorum” sloganıyla başlanan proje Fethiye halkının büyük takdir toplamış, kısa sürede kitap ve oyuncak kumbarası dolmuştu. İşte o kitaplar ve oyuncaklar Fethiye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekiplerince ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldı.

“Senin Olsun Diye Paylaşıyorum” projesi kapsamında Esenköy, Bozyer, Çamköy  ve Eldirek İ.Ö.O. öğrencilerine oyuncak ve kitap hediyeleri Belediye ekipleri aracılığıyla iletildi. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen proje kapsamında duyarlı vatandaşlarla katkılarından dolayı teşekkür edildi. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Çevre Teknisyeni Ali Kıroğlu, Fethiye halkına duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederek, “Projemiz kapsamında toplanan oyuncak ve kitaplar çocuklarımıza ulaştırıldı. Proje çok ilgi gördü. Ben tekrar duyarlılık gösteren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Haber Gülyüz Yurdagül Sırt

Kitap Ve Oyuncaklar Öğrencilere Dağıtıldı (1)_640x360 Kitap Ve Oyuncaklar Öğrencilere Dağıtıldı (2)_640x360 Kitap Ve Oyuncaklar Öğrencilere Dağıtıldı (3)_640x360 Kitap Ve Oyuncaklar Öğrencilere Dağıtıldı (4)_640x360

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*