28.05.2022 - Seydikemer Şehir Portalı & Firma Rehberi
REKLAM ALANI
Seydikemer

Köken; “2016 Yılında Da Projelerimize Devam Edeceğiz

REKLAM ALANI

Köken; “2016 Yılında Da Projelerimize Devam Edeceğiz

Seydikemer Kaymakamı Muammer Köken yeni yıl mesajı yayımladı.

Seydikemer Kaymakamı Muammer Köken mesajında; “2015 yılı içerisinde sağlık, eğitim, spor, sosyal yardım, asayiş, ilçemiz için faydalı projeler üreterek, kamu hizmetlerinde vatandaş odaklı bir anlayış çerçevesinde çalışmalarımızı tamamlamış bulunmaktayız.

2016 yılında da projelerimize kaldığımız yerden devam edip kentimizin yaşanabilirlik seviyesini yükseltmeyi, ekonomik ve sosyal refah düzeyini arttırmayı, vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşamaları için çalışmalarımıza ve projelerimize devam edeceğiz. Bununla birlikte, daha güzel gelecek için hepimizin dünün muhasebe ve mukayesesini en iyi şekilde yaparak, başta kamu kurumları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle birlikte el ele, gönül gönüle vererek daha iyiye ulaşmak için daha çok çalışmalı, yeni bir şevk ve enerjiyle önümüzdeki tüm engelleri aşıp Seydikemerimizin sesini daha gür duyurabilmemiz için üzerimize düşen görevleri yerine getirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ederim. Bu vesile ile hizmet etmekten onur duyduğum Saygıdeğer Seydikemerli hemşerilerimin ve kamuda görev yapan arkadaşlarımın yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”ifadelerine yer verdi

Haber Merkezi

kaymakam_472x480

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*