29.05.2022 - Seydikemer Şehir Portalı & Firma Rehberi
REKLAM ALANI
Seydikemer

Likya Yıldızları Muhteşem Törenle Ödüllerini Aldı

REKLAM ALANI

Likya Yıldızları Muhteşem Törenle Ödüllerini Aldı

Bu yıl 6.sı yapılan ‘Likya Yıldızları’ anketinde kazananlar, Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan muhteşem bir törenle plâketlerini aldılar.

İnternet üzerinden ve SMS ile yapılan oylamada ilk üçe giren adaylar, Yeşim Saraç, Deniz Gültekin, Reyhan Olcay ve Eser Tunçoğlu’nun muhteşem müzik ziyafeti eşliğinde, başarılarını taçlandırdılar.

Gecede Mustafa Selçukoğlu’da Nazım Hikmet’in doğum günü dolayısıyla, özel bir program yaparak, büyük şaire saygı gösterisinde bulundu. Nazım Hikmet’in ‘Bu Memleket Bizim’ şiiriyle büyük alkış aldı.

Likya Yıldızları ödüllerinden önce teşekkür plâketlerinin sunumu yapıldı. Eğitime ve Arkadaşım Kitap Derneği çalışmalarına katkısı olanlara teşekkür plâketleri verildi.

Ulusal ve Uluslararası boks faaliyetlerinde gösterdiği başarılı çalışmalarından dolayı Nezir Can’a teşekkür plâketiyle teşekkür edildi.

Mustafa Köseler, yazar Cemalettin Emeç, Seydikemer Milli Eğitim Müdürü Ferah San, Seydikemer Kaymakamı Muammer Köken, iş adamı Zafer Ünal ve Ece saray Marina’nın sahibi Nejat Ece’ye eğitime yaptıkları katkılarından dolayı teşekkür plâketleri verildi.

Ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Esnaf ve Sanatkârlar Odası Genel Başkanlığı Dış İlişkiler Sorumlusu ve Yurtdışı İşçiler Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Yazar Cemalettin Emeç’e girişimci iş adamı ödülü ile teşekkür edildi.

Kıbrıs’tan ödül töreni için gelen yazar – iş adamı Cemalletin Emeç’e konuklar büyük ilgi gösterdi ve uzun uzun sohbetler edildi.

Birnur Luleci ŞEVİK’in başarılı sunumuyla başlayan törende, açılış konuşmasında Likya Yıldızları anketi ve çalışmaları hakkında bilgi veren Sıddık Sönmez, katılımcılara ve konuklara teşekkür etti.

Sıddık Sönmez, ‘Likya Ödüllerine aday gösterilmek, artık Fethiye’de başarı kriteri olarak görülmesinden dolayı çok mutlu olduklarını söyledi. Daha sonra dereceye girenler sırayla plâketlerini aldı.

İşte 6. Likya Yıldızlar anketinde dereceye girenler ve plâketlerini alanlar.

Yılın Derneği: Fethiye Şef Mavi Aşçılar Derneği

Yılın Mekânı : Karacabey Restaurant

Yılın Sanatçıları:

Yabancı Müzik Dalında Yılın Sanatçısı: YEŞİM SARAÇ

Pop Müzik Dalında Yılın Sanatçısı: Deniz Gültekin

Fantezi Müzik Dalında Yılın Sanatçısı: Reyhan Olcay (Diva)

Halkın Oylarıyla Yılın Sanatçısı: Eser Tunçoğlu

Yılın İş Adamı:

1.Alper Akcan (Alper Kırtasiye’nin sahibi)

2.İbrahim Erdem (Limit Okulları Sahibi)

3.Ramazan Yiğit (Yiğit Beton Sahibi)

Yılın İş Kadını:

1.Aybike Beyazıt (Yıldırım Beyazıt Sigorta Sahibi)

2.Nazife Solmaz (Yeşil Asma Yaprağı Lokantası Sahibi)

3.Bengay Kaşlı (Avukat)

Yılın Genç İş Adamı:

1.Mehmet Göksu (HOMPROFE)

2.Murat Karacabey (Karacabey Restaurant)

3.M. Fatih Rapoğlu (Mara Otel)

Kadın Siyasetçi:

1.Ulviye Mert Zeybek

2.A Devrim Öztürk

3.Hilâl Günay

Yılın Umut Veren Siyasetçisi

1.Emrullah Tuna

2.Adem Aykırı

3.Yunus Önder

Tören gecesine halkın da çok büyük ilgisi vardı. Geceye Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Mete ATAY’da katılarak, Yılın İş Adamı’na plaketini verdi. Ayrıca Mustafa Toklu da geceye katılan Fethiye’nin tanınmış isimlerindendi.

Haber: Gülyüz Yurdagül Sırt-  Hakan Çelikdemir

Likya Yıldızları Muhteşem Törenle Ödüllerini Aldı (1)_640x480 Likya Yıldızları Muhteşem Törenle Ödüllerini Aldı (2)_640x480 Likya Yıldızları Muhteşem Törenle Ödüllerini Aldı (3)_640x480

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*