26.05.2022 - Seydikemer Şehir Portalı & Firma Rehberi
REKLAM ALANI
Seydikemer

Ören Mahalle Muhtarı Çok Memnun

REKLAM ALANI

Seydikemer’in Ören Mahallesi Muhtarı Şahin Ekinci yapılan hizmetlerden oldukça memnun olduğunu söyledi. Ören Çaygözü Mevkiindeki yol bakım çalışmalarını değerlendiren Ören Mahalle Muhtarı Şahin Ekinci, geçmiş dönemde bir greyderi dahi zor gördüklerini ifade ederek “Çalışmalardan çok memnunum. Seydikemer Belediyesinden beklentilerimizin çok üzerinde hizmet aldık” şeklinde konuştu.

Seydikemer Belediyesi tarafından ilçedeki stabilize yolların bakım ve onarım çalışmaları aralıksız devam ediyor. Yaklaşık 1200 km yol ağına sahip ilçe belediyesinin Ören Mahallesindeki çalışmalarını değerlendiren mahalle Muhtarı Şahin Ekinci, çalışmalar sebebiyle Başkan Yakup Otgöz ve ekibine teşekkür etti. Henüz turizm açılmayan Karanlikiçi Kanyonu ile binlerce kişiye ekmek kapısı olan balık havuzlarına ulaşımın sağlandığı Çaygözü Yolundaki çalışmalar hakkında bilgi veren Ören Muhtarı Şahin Ekinci, “Seydikemer Belediyesi Fen İşleri müdürlüğü tarafından yol çalışmamız başladı çok memnunuz. Uzun yıllardır beri hiç girilmeyen yerlere girip halkımızın yollarını kullanır hale getirdik. Geçtiğimiz yıl da çalışmalarımız gerçekleşti mahallemizde şimdi de devam ediyoruz. Allah’ın izniyle başkanıma bu konuda ekibine çok güveniyorum. Çok profesyonelce bir çalışma ekibi var.

Bizim çok sıkıntılı Çaygözü Yolumuz, yıllardan beri hiç stabilize malzemesi dökülmemiş. hep orman Özel İdare tarafından bir greyder ile düzenlenme yapılmış, görüyorsunuz bugünkü çalışmayı. Bunu yabancı vatandaşlarımız da bu konuda hep buraya gelmek istemiyorlardı yıllardır beri. Başkanımıza bu konuda çok teşekkür ediyorum. Çok memnunum Seydikemer Belediyesi beklentilerimizin çok üzerinde hizmet aldık . Biz de zaten Seydikemer Belediyesinin hizmet sevdasıyla yola düştüğünü biliyorduk. Çok güveniyorduk hiç güvenimiz boşa gitmedi. Şuanda Ören’den Çaygözüne giden yol 3.5 kilometre sonuna varmak üzereyiz. Sonra diğer caddeler ve diğer bölgelerimizde de yapılması gereken yerler var. Bugün Fen işleri müdürlüğümü ekipleri müdürleri geldi. Çalışmalarımız devam edecek” dedi.

orencalisma

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ