28.05.2022 - Seydikemer Şehir Portalı & Firma Rehberi
REKLAM ALANI
Seydikemer

Sargın’dan Arıcan’a Ziyaret

REKLAM ALANI

Sargın’dan Arıcan’a Ziyaret

YapıKredi Bankası Likya Şubesi Müdürü Salih Sargın, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan’ı Fethiye ekonomisine ilişkin görüş alışverişinde bulunmak amacıyla ziyaret etti.

Fethiye’deki görevine yeni başlayan Yapı Kredi Bankası Likya Şubesi Müdürü Salih Sargın, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Akif Arıcan ile görüştü. Ziyarette Sargın’a, Yapı Kredi Bankası Likya Şubesi Kobi Portföy Yöneticisi Şule Savacı da eşlik etti. Salih Sargan, Akif Arıcan’a Yapı Kredi Yayınlarından çıkan bir kitabı da hediye etti.

Fethiye’nin turizm, tarım ve ticaret sektörlerinin bir arada olmasından dolayı ekonomik canlılığı olan bir yer olduğunu ifade etti. Fethiye’nin nüfusunun çevresi de hesaba katılarak 200 bin olarak düşünülmesi gerektiğini ifade eden Salih Sargın, bölge yerleşim yerlerinin de Fethiye’den alışveriş yaptığını kaydetti.

Akif Arıcan, Salih Sargına Fethiye ekonomi ve FTSO tarafından yürütülen Babadağ Teleferik Projesi, Fethiye İşletme Fakültesi ve Fethiye Kruvaziyer Liman Projesi gibi Fethiye ekonomisini büyütecek projeler hakkında bilgi verdi.

Haber Hakan Çelikdemir

Sargın’dan Arıcan’a Ziyaret (1)_640x425 Sargın’dan Arıcan’a Ziyaret (2)_640x425 Sargın’dan Arıcan’a Ziyaret (3)_640x425

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*