26.05.2022 - Seydikemer Şehir Portalı & Firma Rehberi
REKLAM ALANI
Seydikemer

Şef Mavi’den Kaymakam’a Ziyaret

REKLAM ALANI

Şef Mavi’den Kaymakam’a Ziyaret

Şef Mavi Fethiye Profesyonel Aşçılar Derneği Başkanı Onur Arslan ve yönetim kurulu üyeleri, Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Şef Mavi Fethiye Profesyonel Aşçılar Derneği Başkan’ı Onur Arslan’a, Yönetim Kurulu Üyeleri Nebi Durgun, Fatih Taşkın, Garip Semerci, Selahattin Salman, Ahmet Kocabaş, Cumali Kızılaslan, Erdal Chef Köse eşlik etti.

Dernek Başkanı Onur Arslan, Kaymakam Çalık’a Dernek olarak gerçekleştirecekleri projeler hakkında bilgiler aktırırken, yöresel yemek festivali yapacaklarını, bu festivali, turizm haftasında geleneksel hale getireceklerini ve her yıl tekrarlanacağını belirtti.

Fethiye Kaymakamı Ekrem ÇALIK bu festivalin Fethiye’nin tanıtımına büyük katkıda bulunacağını belirterek “Fethiye için iyi projelerin yapılması gerekli.  Fethiye hem coğrafi, hem kültürel hem de tarihi açıda el değmemiş bir yer. Fethiye’de turizm, doğayı bozmamış, kültürel ve tarihi yapıyı değiştirememiş. Fakat turizmin geliştirilmesi ve tanıtımının iyi yapılması gerekli. Aşçılar derneği de bugüne kadar iyi çalışmalar yapmış. Bu festivalde Fethiye’nin tanıtımına büyük katkıda bulunacaktır. Bizde, elimizden gelen desteği vermeye hazırız.” dedi.

Dernek Başkan’ı Onur Arslan ve şefler,  Kaymakam Çalık’a teşekkür ederlerken ziyaret anısına bir plaket ve sürpriz olarak hazırlanan üzerinde Kaymakam’ın isminin yazılı olduğu aşçı ceketi hediye ettiler.

Haber Zeynep Olca

Şef Mavi’den Kaymakam’a Ziyaret_640x480

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*