28.05.2022 - Seydikemer Şehir Portalı & Firma Rehberi
REKLAM ALANI
Seydikemer

Şehit Fethibey Orta Okulu’ndan 1. Teog Sınavında Büyük Başarı

REKLAM ALANI

Şehit Fethibey Orta Okulu’ndan 1. Teog Sınavında Büyük Başarı

Şehit Fethibey Ortaokulu’ndan 1.Teog sınavında tam yapan 3 öğrenci, 119 doğru yapan 3 öğrenci ve 118 doğru yapan 2 öğrenci bulunurken Özel Şehit Fethi Bey Ortaokulundan 1.Teog sınavına giren öğrencilerin ortalama 107 doğru yaptığı belirtildi.

Şehit Fethibey Ortaokulu yetkilileri sınav sonuçlarını değerlendirerek; “Şehit Fethibey Orta Okulu  uygulamaya koyduğu modern eğitim yaklaşımlarıyla sosyal kültürel ve bilimsel aktiviteleriyle bölgede ışık, ülkemizde de örnek bir okul olmak için vardır. Eğitimde kaliteyi ilke edinen, bilimsel ,akademik sosyal kültürel ve sportif anlamda öncü olan, öğrencisiyle velisiyle ,çevresiyle, ülkesiyle ve insanlıkla bütünleşmiş bir kurumdur. Kuruluşundan bu yana tam 22 yıldır bireysel ve kitlesel başarının adresi hiç değişmedi. Bunda okul idaresi, eğitim kadrosu, öğrenci ve veli diyalogunun  payı büyüktür. Öğrencilerini geleceğe en iyi şekilde hazırlayan, onları topluma faydalı bireyler olarak yetiştiren, akademik başarının yanında sosyal ve sportif başarılarıyla da öne çıkan  öğrenci ve veli memnuniyeti yüksek seçkin kurumdur. Şehit Fethibey Orta Okulu her yıl öğrencilerini en iyi liselere yerleştirmektedir. Bu yıl da Şehit Fethibey Orta Okulu, 1.Teog sınavında büyük bir başarıya imza atmıştır.

Tam yapan                3 Ögrenci

119 dogru yapan      3 oğrenci

118 dogru yapan      2 öğrenci

117 doğru yapan      3 öğrenci

116 doğru yapan      5 öğrenci

115 doğru yapan      8 öğrenci

Ortalama: 107 Doğru

Öğrencilerimizi, emeği geçen bütün öğretmenlerimizi ve velilerimizi kutluyorum.”dediler.

Haber Erkan İlik

Şehit Fethibey Orta Okulu’ndan 1. Teog Sınavında Büyük Başarı (2)_640x359 Şehit Fethibey Orta Okulu’ndan 1. Teog Sınavında Büyük Başarı (3)_640x359

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*