26.05.2022 - Seydikemer Şehir Portalı & Firma Rehberi
REKLAM ALANI
Seydikemer

Seydikemer Emniyetinden Sıkı Denetim

REKLAM ALANI

Seydikemer Emniyetinden Sıkı Denetim

Seydikemer Polis Merkezi Amiri Mehmet Gözen, Okul İrtibat Görevlisi Polis Memuru Tuncay Alagöz ve Suç Önleme Ve Soruşturma Büro Amirliğinde Görevli Polis Memuru Ömer Ergün Seydikemer Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Bildirici’yi ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundular.

Seydikemer Polis Merkez Amiri Mehmet Gözen; “Kaymakamımız Sayın Muammer Köken’in talimatı ile İlçe Emniyet Müdürlüğünce, Polis sorumluluk bölgesinde Eğitim Öğretim veren okul ve kurslarımızda irtibat görevlisi atamıştır. Okullarımızın güvenliği için gerekli bütün tedbirlerin alındığını, çocuklarımızın uyuşturucu ve uyarıcı maddelere karşı korunması için okul giriş ve çıkışlarında uygulamalarımız aralıksız olarak devam edecektir” dedi.

Seydikemer Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Bildirici; “İlçemizin polis sorumluluk alanına geçmesi ile birlikte okul giriş ve çıkış saatlerinde okul ile ilgisi olmayan şahıslar, okul önlerinde plakasız motosikletlerin ve araçların yoğun olarak bulunduğu ancak polisin gelmesi ile birlikte sıkı bir denetimler yapılarak bu şahısları okul önlerinden uzaklaştırıldı. İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün okul çevresinde aldıkları güvenlik önlemlerinden çok memnunuz. Bu konuda kendilerine çok teşekkür ederiz” dedi.

Haber Bahadır Konuk- Zeynep Olca

Seydikemer Emniyetinden Sıkı Denetim (1)_640x480 Seydikemer Emniyetinden Sıkı Denetim (2)_640x480

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*