26.05.2022 - Seydikemer Şehir Portalı & Firma Rehberi
REKLAM ALANI
Seydikemer

Seydikemer Meclisi Tatil Haklarından Feragat Etti

REKLAM ALANI

Seydikemer Meclisi Tatil Haklarından Feragat Etti

2016’nın ilk toplantısını gerçekleştiren Seydikemer Belediye Meclisi’nde 16 madde görüşülürken; 16 maddenin 15’i oy birliği ile 1’i ise oy çokluğu ile karara bağlandı

Seydikemer Belediye Meclisi yeni yılın ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Yakup Otgöz’ün senelik izinde olması sebebiyle Başkan Vekili Ecz. Salih Gümüş’ün başkanlık yaptığı toplantının katip üyeliklerini ise Behlül Küçüksoku ile Durmuş Çetinkaya yaptı.

Toplantıda geçtiğimiz meclis toplantılarında araştırılması için ilgili komisyonlara havale edilen tüm maddeler oy birliği ile kabul edilirken toplantıda meclis üyeleri huzur hakları ile sözleşmeli personelin taban fiyatı üzerinden maaş artışı ve fiili zabıta çalışanlarının hafta sonu mesaileri gibi konular da karara bağlandı.

2016’da Meclis Tatil Yapmayacak

16 madde içerisinde oy çokluğu ile geçen tek gündem maddesi Denetim Komisyonu’nda yer alacak komisyon üyelerinin belirlenmesi olurken; 3 kişilik denetim komisyonu üyeleri için yapılan kapalı zarf oylamasında Ak Parti’den Harun Hıra ve Mustafa Özmen, CHP’den de Hasan Köse seçildi. Meclis toplantısında dikkat çeken bir başka gündem maddesinde ise meclis üyelerinin yıl içerisinde 1 aylık tatil haklarından oy birliği ile feragat etmeleri oldu.

Haber Merkezi

Seydikemer Meclisi Tatil Haklarından Feragat Etti (1)_640x428 Seydikemer Meclisi Tatil Haklarından Feragat Etti (2)_640x428 Seydikemer Meclisi Tatil Haklarından Feragat Etti (3)_640x428

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*