28.05.2022 - Seydikemer Şehir Portalı & Firma Rehberi
REKLAM ALANI
Seydikemer

Yangında 10 Yıllık Birikimini Kaybetti

REKLAM ALANI

Yangında 10 Yıllık Birikimini Kaybetti

Gökben mahallesinde oturan ve ikisi de gündelik işlerde çalışarak geçinmeye çalışan Muhammet ve Hacer Kısır’ın oturduğu ev yangında kullanılamaz hale geldi. 10 yıllık uğraşları birkaç dakika içinde küle dönen çift, 3 çocuğuyla birlikte evsiz kaldı.

Gökben Köyündeki Muhammet Kısır’a ait tek katlı müstakil evde geçtiğimiz günlerde yangın çıktı. İtfaiyenin söndürdüğü Yangında ev, içindeki eşyalarla birlikte tamamen kül oldu. Çatısı çöken ve duvarları yıkılan ev harabeye dönerken Kısır’a ait her şey çocukların okul kitapları bile yandı

Her Şeyimiz Yandı

Yangın sırasında evde olmadıklarını anlatan Muhammet Kısır, gündelik işlerden kazandığı parayla geçinmeye çalıştığını, yangının ardından Eşi ve çocuklarının geçici olarak kayınpederinin evinde kalmaya devam ettiğini belirten Kısır, zor durumda olduklarını kaydetti. Bütün eşyalarımız yandı. 10 yıl eşimle çalışarak bu evi yapmıştık. Her şeyimiz bir anda gitti. Bitişikte babamın evi var. Ancak kanser hastası olduğu için enfeksiyon riskine karşı çocukları oraya yerleştiremiyoruz. Eşim ve çocuklarım zor durumdayız” diye konuştu.

Babası Kanser Tedavisi Görüyor

Muhammet Kısır’ın babası Ercan Kısır ise ilik kanseri tedavisi gördüğünü ve oğluna yardım edemediğini söyledi. ^yıl önce ilik nakli olduğunu belirten Kısır, “Enfeksiyon riski olduğu için torunlarım yanımda kalamıyor. Zor durumdayız. Çocukların hiçbir eşyası kalmadı. Alacak gücümüz yok. Yardımseverlerden destek bekliyoruz” dedi.

Haber Erkan İlik

Yangında 10 Yıllık Birikimini Kaybetti (2)_640x360 Yangında 10 Yıllık Birikimini Kaybetti (3)_640x360 Yangında 10 Yıllık Birikimini Kaybetti (4)_640x360

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*