12.07.2024 - Seydikemer Portalı & Firma Rehberi
REKLAM ALANI

Önder Akdenizli Yeni Dönemin İlk Gününde Coşkuyla Karşılandı

BAŞKAN AKDENİZLİ: “REKOR KIRDIK” Türkiye’de 14’üncü, nüfusunun 10 binin üzerindeki ilçeler arasında aldığı oy oranıyla birinci olan Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, yeni döneminin ilk iş gününde kurum çalışanları tarafından coşkuyla karşılandı. Seydikemer’de 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucunda Seydikemer Belediye Başkanlığına yüzde 61 oy oranıyla yeniden seçilen B. Önder Akdenizli, yeni döneminin ilk iş gününde kurum çalışanları tarafından coşkuyla karşılandı. AKDENİZLİ, OY ORANI İLE TÜRKİYE’DE 14’ÜNCÜ, NÜFUSU 10 BİNİN ÜZERİNDE OLAN İLÇELERDE BİRİNCİ OLDU Türkiye’de 14’üncü, nüfusunun 10 binin üzerindeki ilçeler arasında aldığı oy oranıyla birinci olan Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, Muğla’da tarih yazdı. Cumhurbaşkanı […]

Önder Akdenizli Yeni Dönemin İlk Gününde Coşkuyla Karşılandı

BAŞKAN AKDENİZLİ: “REKOR KIRDIK”

Türkiye’de 14’üncü, nüfusunun 10 binin üzerindeki ilçeler arasında aldığı oy oranıyla birinci olan Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, yeni döneminin ilk iş gününde kurum çalışanları tarafından coşkuyla karşılandı.

Seydikemer’de 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucunda Seydikemer Belediye Başkanlığına yüzde 61 oy oranıyla yeniden seçilen B. Önder Akdenizli, yeni döneminin ilk iş gününde kurum çalışanları tarafından coşkuyla karşılandı.

AKDENİZLİ, OY ORANI İLE TÜRKİYE’DE 14’ÜNCÜ, NÜFUSU 10 BİNİN ÜZERİNDE OLAN İLÇELERDE BİRİNCİ OLDU

Türkiye’de 14’üncü, nüfusunun 10 binin üzerindeki ilçeler arasında aldığı oy oranıyla birinci olan Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, Muğla’da tarih yazdı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verdiği sözü tutan Başkan Akdenizli’ye belediye personeli sürpriz yaptı. Belediye binası önünde Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli’yi karşılayan personel, dakikalarca alkışladı.

Karşılama törenine AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ali Büklü, MHP Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy, MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Asiye Boğa, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Birim Müdürleri, muhtarlar, vatandaşlar ve belediye personeli karşıladı. AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Meclis Üyesi Zeynep Yalçınsoy, tüm belediye adına Başkan Akdenizli’ye çiçek takdiminde bulundu. Daha sonra Belediye Meclisinin en yaşlı üyesi Bahri Boğa, Başkan Akdenizli’ye “Kalem” hediye etti.

Başkan Akdenizli’ye başarılar dileyen Bahri Boğa; “Çok değerli başkanım, kısa sürede çok güzel projelere imza attınız. Görevinizin devamında daha güzel projelere imza atmanızı temenni ederek, bu kalemi size hediye ediyorum. TBMM’ye kadar yolunuz açık olsun Başkanım” dedi.

Başkan Akdenizli; “5 yıl önce 2019 yılında belediye meclis üyesi olarak geldiğim Seydikemer Belediyesi’nin bahçesindeyiz şu anda. 1 yıl önce Belediye Başkanı olarak göreve geldim. Yine Seydikemer Belediyesi’nin giriş kapısındayım. 2 aydır alanda, sahada hep birlikte gece gündüz demeden, birlikte yürüdüğüm siz çalışma arkadaşlarımın desteğiyle tekrar belediye başkanlığı görevine yüksek bir oyla seçildi. Rekor bir oyla demiştik ama yine rekor kırdık, hepinizden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN AKDENİZLİ: “HEP BİRLİKTE ÇOK GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ”

Çalışma ve icraat yapma zamanının başladığını kaydeden Başkan Akdenizli; “Artık bundan sonra konuşma devri bitti. Bugüne kadar konuştuk. Bundan sonra çalışma ve icraat yapma devri başladı. Sizlerle birlikte Seydikemer’de çok güzel işler yapacağız. Çok güzel işlere imza atacağız. İnşallah hep birlikte başaracağız, hep birlikte kazanacağız. Biz inandık, sizde inanın. Ben inanıyorum, sizler de inanın. Biz çalışma arkadaşlarımızla, meclis üyesi arkadaşlarımızla, yeni bir sayfa açıyoruz. Arka değil artık önümüze bakalım. Bundan sonra Seydikemer’imiz için, güzel ilçemiz Seydikemer için neler yapabiliriz hep birlikte bu ilçeye neler katabiliriz bunun derdinde olalım. Ben sizlere inanıyorum. Ben sizlere güveniyorum. Hep birlikte çok güzel işlere imza atacağız. Bu şehir bölgenin parlayan yıldızı olacak” diye konuştu.

Konuşmaların ardından dualarda bulunuldu. Daha sonra Belediye Hizmet Binasının önünde adak kurban kesildi.

 

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ