12.07.2024 - Seydikemer Portalı & Firma Rehberi
REKLAM ALANI

SEYDİKEMER’DE İŞKUR HİZMET NOKTASI KURULDU

BAŞKAN AKDENİZLİ; “İSTİHDAMI ARTTIRMAYI HEDEFLİYORUZ” Seydikemer Belediyesi ile Muğla Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü arasında yapılan protokol kapsamında İŞKUR Hizmet Noktası kuruldu. Ulaşılabilirliği kolaylaştırarak, istihdamı arttırmayı hedefleyen protokolü Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Zahide Altınok İmzaladı. İŞKUR Hizmet Noktası ile ilçedeki iş arayan vatandaşlara İŞKUR hizmetleri […]

SEYDİKEMER’DE İŞKUR HİZMET NOKTASI KURULDU

BAŞKAN AKDENİZLİ; “İSTİHDAMI ARTTIRMAYI HEDEFLİYORUZ”

Seydikemer Belediyesi ile Muğla Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü arasında yapılan protokol kapsamında İŞKUR Hizmet Noktası kuruldu.

Ulaşılabilirliği kolaylaştırarak, istihdamı arttırmayı hedefleyen protokolü Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Zahide Altınok İmzaladı. İŞKUR Hizmet Noktası ile ilçedeki iş arayan vatandaşlara İŞKUR hizmetleri daha hızlı ve kolay ulaşacak. İŞKUR Hizmet Noktası Seydikemer Sulama Birliği’nin üst katında hizmet verecek.

Vatandaşa daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek anlayışı ile oluşturulan Hizmet Noktası sayesinde vatandaşlardan gelen talep ve işlemlerin daha seri bir şekilde karşılanacağını kaydeden Başkan Akdenizli; “Belediyemiz bünyesinde Seydikemer Sulama Birliği’nin üst katında oluşturduğumuz Hizmet noktası ile ulaşılabilirliği kolaylaştırarak, istihdamı arttırmayı hedefliyoruz” dedi.

 

 

 

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ